Ostatnie dni czerwca

Utworzono dnia 18.06.2019

Ostatnie dni czerwcowe w przedszkolu

Jeśli myślicie, że w naszym przedszkolu w czerwcu nie ma co robić, to się mylicie! Właśnie przed wakacjami, kiedy aura sprzyjała mogliśmy pograć sobie w „Rzut do jajeczka”- włoską grę, której celem jest z odległości(u nas 10 m) trafienie kulą w jajko, tak, aby się stłukło. Zabawa ćwiczy celność, ale przede wszystkim wytrwałość! Ci, którzy się nie poddali, dostali nagrody, a wszyscy uczestnicy zabawy nagrody pocieszenia.

Niedługo potem odwiedził nas nasz drogi pan dzielnicowy, który nam dodatkowo przypominał o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji- w zabawie, ruchu drogowym, przy pracach polowych, kontaktach ze zwierzętami, zachowaniu się nad wodą oraz ogłosił dla chętnych konkurs o bezpieczeństwie nad wodą.  Dziękujemy mu z całego serca i chętnie go jeszcze zobaczymy.

Na koniec we wtorek 18 czerwca pożegnaliśmy się z naszymi paniami, kolegami i powitaliśmy wakacje! Największe emocje wzbudziło pożegnanie i podziękowanie za pracę z nami naszej pani Teresy Łajka, która po wakacjach już odchodzi na zasłużoną emeryturę.  Ze śpiewem, ale i ze łzami w oczach żegnały ją dzieci, ich rodzice oraz współpracownicy Filli w Dziale.

Proszę nas jeszcze odwiedzić, gdy pani za nami zatęskni!

przedszkolaki

Utworzono dnia 25.06.2019, 11:09